Hjem > KONTAKT > KORPSLEDERE

Korpsledere Skedsmo Drill

 
Korpsgruppe Navn Telefon Mailadresser
Aspirantdrill (AD)      
Juniordrill 1 (JD1) Tone Blakkisrud
99214202
tone@rkg.no
Juniordrill 1 (JD1) Åse Fey 99047387 braaka@gmail.com
  Trude Jensen 48233912 trudejen@broadpark.no
Hoveddrill (HD) Nina Olesen 92883062 nina.olesen@iss.no
  Benedicte Bjerke Olsen
45252860
bendic66@hotmail.com
  Marit Helland Berger 48077878 marit@hellandberger.org
  Lise Hagen Rebbestad 97024192 lhrebb@manpowergroup.no



Korpsledere Skedsmo Skolemusikk

 
Korpsgruppe Navn Telefon Mailadresser
Aspirantkorps (AK)      
Juniorkorps (JK)      
Hovedkorps (HK) Gro Karine Sigvartsen 91609768 musikk@skedsmoskolekorps.no



Materiell / instrumenter Skedsmo Skolemusikk
 

Uniformer Torhild Sletten torhild.sletten@vegvesen.no
Trommer Hans Petter Helsør hph@helsor.com
Messing Kenneth Leela leela@online.no
Treblås Arne H. Ramstad arne.h.ramstad@online.no


Webansvarlig:

post@skedsmoskolekorps.no